4 místa, která stojí za svatbu

13.06.2018

Minulou svatební sezónu jsem měla možnost navštívit několik opravdu překrásných míst, které stojí za zvážení.

Za nevěstami jezdím většinou po celém středočeském kraji, ale už jsem líčila nevěsty v Podkrkonoší nebo v Jizerských horách. Vždy se strašně těším, kam pojedu, většinou jsou to opravdu krásná místa, která jsou nabytá romantikou a emocemi.

Pokud stále hledáte místo, kde chcete prožít svůj den D a svatbu plánujete na přístí rok 2019 nebo možná ještě na tenhle rok, tak čtěte dál.

Na všech těchto místech můžete uspořádat celou svatbu od A až do Z. Tedy obřad, hostinu, ubytování .....

1. Dvůr Perlová voda

Dvůr perlová voda je překrásný statek, kde najdete absolutně vše. Wellness, krásnou zahradu, jezírko, bazén, krásné prostorné pokoje, přírodu, přiznané trámy, minipivovar a spoustu dalšího. Tento objekt je zasazen do krásné krajiny Kostelce nad Ohří.

Dvůr je na okraji obce, takže budete mít naprostý klid. Fotograf bude nadšený, protože tolik míst na novomanželské fotografovaní je málokde.

2. YARD RESORT Předboj

Tento resort je multifunkční areál, kde najdete kvalitní gastronomii a také golfové hřiště.

Obřad můžete uspořádat v sadu na mole nebo v krásné zrekonstruované konírně. Pokud chcete uspořádat svatbu ve vnitřních prostorách, můžete využít Sýpku. To je dvoupatrový překrásný prostor. Tady se prostě fantazii nebrání. Statek je vhodný pro nejnáročnější a nejkreativnější nevěsty, které si rády dopřejí i trochu luxusu. V areálu najdete vše restauraci, kavárnu, krásné ubytování a zahrady.

3. Statek u Horkých Mošnice

Tento statek byl postaven v roce 1847. Takže pokud chcete romantickou venkovskou svatbu, tak tohle místo je přesně pro vás. Statek se nachází v krásné přírodě na kraji Kokořínska. Hned za statkem jsou rybníky a les.

Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem a v okýnkách jsou krásné záclonky. No jen jsem si odvezla pěknou modřinu na hlavě, když jsem nabourala do kamenných futer.

Tak pozor na to :)

4. Resort Svět Úžice

Tento areál se nachází kousek za Prahou a nabízí báječnou baštu, kde jsou veliké dřevěné stoly. Venku jsou rybníky s nutriemi a krásně upravenou zahradou, kde je připravený svatební oblouk. Ubytovat se můžete ve stylových pokojích, které jsou laděné třeba do Mexika. Svatebčané si ve volné chvíli mohou zahrát minigolf.

Všechna tato místa jsou opravdu krásná a mají svoje kouzlo. Snad jsem Vás budoucí nevěsty trochu inspirovala a třeba se zase vrátím a potkám nové tváře.