Blog

Proč píši blog

Jsem máma dvou synů, manželka cílevědomého muže a miluji svoji práci. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a několik let jsem pracovala na oddělení intenzivní péče jako zdravotní sestřička, ale můj koníček mě přece jen dohnal. Práce s lidmi mě neuvěřitelně baví a svět makepu je snad nekonečný. Protože mě má celoživotní vášeň baví a myslím, že už něco málo zkušeností jsem nasbírala, rozhodla jsem se, že občas napíši nějaký ten krátký článek o světě krásy. Doufám, že si jej s chutí přečtete :-) 

Veškeré články, které tu najdete jsou pouze z moji hlavy a z mých zkušeností. S nikým nespolupracuji.  

Chcete si koupit super produkty na líčení, ale Váš rozpočet je omezený? Nebo se líčíte jednou za čas a luxusní kosmetiku nechcete nechat opuštěnou v toaletním stolku ?

Už se to blíží. Adrenalin stoupá. Přípravy vrcholí. Za několik hodin vás budou oslovovat mladá paní.

Co vy a make-up ? Jdete do fitka nebo na svoji oblíbenou hodinu zumby a ještě se pro jistotu přepudrujete ? Doplníte ještě tvářenku ?

Ráno spěcháte, nebo Vás prostě nebaví půl hodiny sedět u zrcadla a i přesto chcete jít do práce nebo do školy upravená? Povím vám par rád, jak na rychlý make-up.

Taky se na dovolené u moře nemalujete? Já si s sebou beru jen základní výbavu a make-up si udělám, jen když jdeme večer třeba na večeři.