7 Nej produktů z drogerky

06.02.2019

Chcete si koupit super produkty na líčení, ale Váš rozpočet je omezený? Nebo se líčíte jednou za čas a luxusní kosmetiku nechcete nechat opuštěnou v toaletním stolku ? 

Tady je 7 produktů, které stojí za to, aby jste si je v ,,drogerce,, koupila. 

1.  MAKE-UP

Budu se asi opakovat, ale stále u mě vyhrává Catrice HD Liquid Coverage. Poměr cena-kvalita mluví za vše. Má super krytí. Odstín si najde snad každý a vydrž je také skvělá. Není, ale vhodný pro velmi suchou pleť. 

Cena je okolo 200Kč 

2. KOREKTOR

S korektorem se asi také budu opakovat, ale s Catrice Camouflage tekutým korektorem také nešlápnete vedle. Je voděodolný a má vysoké krytí. Je vhodný pro ženy, které trpí na kruhy pod očima. 

Cena je okolo 100Kč 

3. PUDR 

Pudr Dermacol Invisible je transparetní pudr, který velmi dobře fixuje make-up a je lehký. Pudr, který je dovolím si říct univerzální, který sedne jak mladé pleti, tak i zralé a díky tomu, že je transparentní, ho můžete nosit celoročně. 

Cena je okolo 200Kč

4. ŘASENKA NA OBOČÍ 

Gel na obočí od značky Trend IT UP zakoupíte v drogeriích DM. Tento gel má skvělé odstíny jak pro bledulky, tak pro tmavovlásky. Kartáček je malý, takže se s ním dobře obočí vyčesává. V produktu jsou i malinkaté chloupky, které vám pomůžou obočí lehce dohustit. Výrobce uvádí, že je gel voděodolný, s tím se ale neztotožňuji. 

Cena okolo 80 Kč 

5. PALETA OČNÍCH STÍNŮ 

Makeup Revolution by Petra je paleta očních stínů, která obsahuje 36 odstínů. V paletce najdete nude barvy, tak i nějakou tu divočinu. Obsahuje třpytivé, ale i matné stíny. S touto paletkou si absolutně vystačíte a můžete s ní vytvořit stovky kombinací. 

Cena 200-300Kč 

6. ŘASENKA 

Řasenek je milion, ale najít tu správnou je umění. Mě se nejvíce osvědčila: Maybelline Volum' Express The Colossal Big Shot. Má super kartáček. Barva se dobře nanáší, neslepuje, nemám jí prostě co vytknout :-) 

Cena 180Kč

7. RTĚNKA 

Dermacol 16H Lip Colour za mě prostě vítězí. Rtěnky se musí umět nosit. Trošku jinak s nimi musíte jíst a pít. Tato rtěnka, za mě vítězí co se týče výdrže. Dá se i lehce opravit. Stačí nanést opravdu tenká vrstva a odstínů mají spousty. 

Cena 200Kč 


Doufám, že jsem Vás trochu inspirovala :-) Tyto produkty nejsou žádné novinky, ale za mě jistota, která nikdy neomrzí. 


Krásný den 

Vizážistka Kristy