5 míst, která stojí za svatbu

07.10.2018

V této svatební sezóně jsem opět navštívila různá překrásná místa, kde mé klientky prožívaly svůj den D. 

Tentokrát jsem pro vás vybrala 5 míst, kde můžete prožít svůj svatební den od začátku až do konce.

1) HOTEL LONY 

Hotelový resort na statku. Pokud hledáte STODOLU, tady ji najdete. V tomto komplexu kromě stodoly, kde můžete uspořádat svatební hostinu, najdete i nádhernou zahradu s jezírkem, hotelové pokoje a krásnou restauraci. 

Holel Lony leží v Kozovanech, kousek za Prahou.


2) HOTEL VŠETICE

Hotel Všetice se nacházi ve Všeticích, asi 17km od Benešova. Tento areál je velký a velmi romantický. V hotelovém areálu můžete navštívit restauraci, venkovní bazén, velkou zahradu s rybníkem a také jezdecký klub. Obřad můžete mít v prostorách zahrady, nebo na malém dřevěném mole u rybníka.


3) ČERNINSKÝ ZÁMEČEK

Snila jste o svatbě na zámku? A teď si představte, že můžete mít celý zámeček jen pro sebe a na úplně celý den.

Tento lovecký zámeček stojí v bývalé oboře a byl postaven v 18. století. Je to opravdu nádherné místo, kde je klid a soukromí. V zámečku jsou krásné zámecké pokoje. V prvním patře je velká místnost, kde se konají slavnostní obědy a vedle zámečku je zahrada s fontánkou. Toto kouzelné místo najdete v Sudoměřicích u Bechyně. 


4) POLEPŠOVNA DUCHA

Polepšovna ducha se nachází v Řeži, kousek od Prahy. Tento areál původně nebyl určen k tomu, aby se tam konaly svatby. Konají se tam spíše koncerty a různé společenské akce, ale ten kdo chce opravdu pohodovou svatbu v přírodě, tak nešlápne vedle a fantazii se meze nekladou. S ubytováním je to tady trošku náročnější a je třeba si vybudovat stanové městečko. 


5)  STRNADOVSKÝ MLÝN

Poslední kouzelné místo je Strnadovský mlýn, který leží v obci Vršovise, kousek od Sedlčan. Mlýn je obklopený přírodou, rybníkem a malou farmou se zvířaty. Mlýn je na nerušeném místě, pokoje jsou krásné a útulné. Hostinu i obřad můžete uspořádat jak venku tak uvnitř a oboje bude krásné. 

Doufám že,jsem Vás inspirovala místy, které jsem měla možnost navštívit a třeba se na těchto místech potkáme. 

Na všechna tato krásná místa jsem vám vložila do nadpisů přímé odkazy, aby jste se mohly prokliknout na oficiální stránky. 

Vizážistka Kristy