Proč se NElíčit do fitka

06.03.2018

Co vy a make-up ? Jdete do fitka nebo na svoji oblíbenou hodinu zumby a ještě se pro jistotu přepudrujete ? Doplníte ještě tvářenku ? 

Pro vaši pleť to není vůbec dobré.

Miluju sport a hýbu se celý život, plavání, basket... V létě bez bruslí nedám ani ránu a v zimě se těším na snowboard do Alp jako malá holka ! :-)  

ALE vždy bez make-upu. 

Pokud se líčíte a jdete sportovat, zaděláváte si na pěkné potíže. Pokud máte několik vrstev (stačí make-up a pudr) vaše pleť při intenzivním pohybu nemůže dýchat. Pleť se čistí, póry se roztahují a vyplavují škodlivé látky. Tím, že neumožníte, aby tělo volně vyplavovalo pot, póry se ucpávají a zanášejí se nečistotami. Může tedy vznikat akné, barevné nedokonalosti, vyrážka ... 

Odličujte svoji pleť před cvičením a budete krásná i za desítky let. Pleť nebude unavená, podrážděná, aknózní a nebude zbytečně předčasně stárnout! 

Pokud to opravdu nevydržíte a NOMAKE-UP není nic pro vás, zkuste okleštěnou variantu. Zkuste použít kvalitní voděodolnou řasenku a krásně vyčešte řasy, obočí protáhněte voděodolným zabarveným gelem a na rty naneste zabarvený balzám. O tváře se nebojte, ty se zabarví sami :-) 

Po cvičení se vždy důkladně odličte, vyčistěte pleť a nakrémujte.