Maturitní ples

Den plesu

V den vašeho plesu za vámi dojedu na domluvené místo nebo příprava probíhá v mém salonku. Vizáž trvá cca 2 hodiny, ale vždy si nechávám rezervu.

Místnost, kde se budete připravovat, by měla mít dostatek denního světla a dvě židle. Pokud bude k dispozici vysoká židle tak také budu ráda. Líčit a česat budeme nejlépe v blízkosti okna a elektrické zásuvky.


Vlasy si prosím umyjte den předem bez kondicionéru s tužidlem a vyfénovat. Pleť odlíčená.

V den plesu se platí Maturitní balíček plus doprava v hotovosti.


V případě dotazu mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na Vás těšit :-)

Důležité info ke zkoušce

Termín zkoušky se domlouvá zhruba měsíc před plesem. Adresa zkoušky je: Akátová 897, Veltrusy (souřadnice: 50.2739356N, 14.3425450E). Najdete mě podle navigace Waze nebo vás navedou mapy Seznam. Také mužete zadat do naigace GOOGLE - Vizážistka Kristy a trasa vám hned naběhne. V ostatních navigacích nejsme zaneseni! (Rohový bílý dům a parkování je hned vedle).

Na zkoušku přijeďte prosím odlíčená. Vlasy si umyjte den předem bez kondicionéru s trochou tužidla a vyfoukejte. Dobrá příprava vlasů je důležitá pro prodloužení trvanlivosti účesu. 

Na základě vaší představy a dle šatů se domluvíme  jak bude vypadat make-up a účes. 

Po vytvoření účesu a make-upu se domluvíme na organizačních věcech. Ověření telefonu a adresy a také si spolu domluvíme harmonogram.

Zkouška trvá 2-3 hodiny. Pokud si sebou budete chtít někoho přivést tak to určitě není problém jen mě prosím informujte.

Vše co použijeme do tvorby účesu si prosím schovejte i na plesový den.

V den zkoušky se platí cena Plesového balíčku v hotovosti.


 


50.2739356N, 14.3425450E
50.2739356N, 14.3425450E