Novinky 2018

KURZ SVATEBNÍCH ÚČESŮ PROFESIONAL

27.2.2018 

 Vzdělávání je pro mne velmi důležité a tak jsem se zúčastnila kurzu svatebních účesů u mé užasné kolegyně Simonei Lanty. Na kurzu vládla úžasná atmosféra a já moc děkuji Simeoně za nově nabyté zkušenosti. 


FOCENÍ PRO ALEN

29.4.2018


Focení pro ALEN je projekt, který vymyslel Honza Kvarda. Během roku 2018 se fotí známé osobnosti a jejich portréty se na podzim vydraží. Výtěžek poputuje právě Alenkám. Tentokrát se Sabinou Křovákovou, vítězkou Československé SuperStar  2013DOKUMENT O MARTINĚ PTÁČKOVÉ

3.5.2018

Martina Ptáčková je několikanásobná mistryně světa v kickboxu a mladí filmaři se rozhodli, že o ní natočí dokument. Já jsem měla tu příležitost se zúčastnit natáčecího dnu ve svatebním salónu Adina, kde si Martinka vybírala plesové šaty a já měla za úkol Martinu nalíčit a učesat. Tento dokument se bude vysílat v kavárnách a malých kinech napříč Českou republikou.


PORTRÉTY PRO ALEN

10.5.2018

Další focení, tentokrát s Valérii Zawadskou. Úžasná žena, kterou jsem strašně ráda poznala.kuji 

SVATEBNÍ SEMINÁŘ 

26.6.2018

Zajímavý koncept jak na svatbu. Moje kolegyně Táňa uspořádala tento seminář v krásných prostorech v Praze, kde se sešly budoucí nevěsty. Na této akci na ně čekalo hned několik věcí . Dobová módní přehlídka, přehlídka současných svatebních šatů, ukázka svatebního líčení, přednáška floristy pana Hrušky a další … Já měla možnost líčit a česat několik modelek, které vynesly svatební šaty. 

FOCENÍ PRO ALEN TENTOKRÁT TĚŽKÝ POKONDR

29.7.2018

Focení s Těžkým pokondrem bylo pro mě velmi zážitkové :-) Pánové jsou opravdu fajn a velcí gentlemani. Focení se odehrávalo na nepřístupném patře Žižkovské věže. Tedy spíše na střeše jedné observatoře. Jeden z nejkrásnějších výhledů, které jsem měla možnost spatřit ! 

PRO MĚ VELKÝ ÚSPĚCH 

15.8.2018

V červenci jsme společně s fotografkou Lidii Vyčítalovou modelkou Ivanou Sottnerovou a asistentkou Katkou Zemanovou nafotili letní editorial. Fotografie, které vznikly, měly velký úspěch a otiskli je hned v několika zahraničních magazínech a to: v Newyorském magazínu Elléments, francouzském magazínu KODD a McGlory Fashion Magazine.

ROZHOVOR 

29.8.2018

Na stránkách budupomahat.cz vyšel rozhovor se mnou :-) Tak pokud se o mě chcete něco dozvědět tak zde :-) 

https://www.budupomahat.cz/clanky/vzdelavej-se-s-neziskovkou?fbclid=IwAR1jc-mxZSgUa5Q978aWNEIE5CCVOwlbAyQfq_jaGS-tra5c2ZN6sviG_lA

AUKCE FOTOGRAFIÍ: PORTRÉTY PRO ALENKY 

6.9.2018

V Týnské Literární Kavárně se konala aukce fotografií, které vznikaly během roku 2018 a své obličeje propůjčily známé osobnosti. Všechny fotografie se vydražili a vybralo se okolo 55 000 Kč !!! Všechny peníze poputují Alenkám :-) 


INDIVIDUALNÍ KURZ VLASOVÉ TVORBY

15.10.2018

Další kurz :-) Tentokrát u mé kolegyně Martiny Jágr. S Martinkou to bylo úžasné a báječně jsme si popovídali a u toho mě naučila spoustu nových věcí. Baví mě se posouvat ve svém oboru.