Novinky 2017

Bára Smejkalová a Dáša Zázvůrková se rozhodly uspořádat koncert a nafotit kalendář - známé osobnosti se psy. Veškerý výtěžek poputuje organizaci home4pets. Tato organizace pomáhá opuštěným psům a hledá pro ně nový, nebo dočasný domov. Momentálně pracují na výstavbě azylu pro opuštěné psy. Doufají, že se jim podaří vybrat částku, která celé organizaci pomůže.

A já mám tu čest tyto známé osobosti líčit a česat na focení tohoto kalendáře :-) 

Koncert se bude konat v říjnu 2017 v Praze.  


Blíží se nám Valentýn 2017. Takže pokud nevíte jak letos potěšit partnerku - můžete mě kontaktovat a domluvíme se na nějakém balíčku  líčení, nebo konzultaci klidně i s koupí dárečku :-) 

Minifocení SayCheese č.2 

Minifocení je další akce, na kterou jsem byla přizvána :-) Opět ji uspořádala úžasná Hanička Husáková - STUDIO HANNAH.

Akce se uskuteční 7.-9.4. 2017 v Nových Ouholicích. Pátek, sobotu nebo neděli, si můžete spestřit tím, že přijedete a za zvýhodněné ceny se můžete nechat nalíčit (mnou) a vyfotit profesionální fotografkou Janou Laudovou. Více info opět na FB :-)

https://www.facebook.com/events/209338129470843/


V sobotu 4.2. se uskutečnila akce - "Kávička s Kristy aneb Jak se co nejlépe nalíčit" Bylo to super ! Vládla velmi příjemná a přátelská atmosféra :-) A ještě musím poděkovat Studiu HANNAH za prostory a Haničce za propůjčení obličeje :-)
No a velkou radost mi udělali Lucka a Kateřina protože po skončení napsaly tyto krásné komenty ! :-)

Lucka Císařová : Děkuji za krásné dopoledne úžasné vizážistce Kristýna Rázková a její modelce Hana Husáková :) bylo to velice poučné a já užvyrazila směr drogerie dokoupit věcičky, které mi fakt chyběli ;)Každopádně ten, kdo nevyužil této úžasné akce, musí litovat ... obě holky jsou moc fajn, vřele doporučuji a já osobně se už těším na další akci s nimi, což už bude velice brzy - focení u Haničky :) Holky, ještě jednou moc děkuji za úžasné rady porady!!

Kateřina Sunkovská : Přidávám se se slovy naprosté spokojenosti, nádherně jsme si to užili, vše nám bylo krásně vysvětleno :) teď už jen donutit ručičky, aby byly stejně tak šikovné, jako ty tvoje Kristy :)


Před pár dny jsem zveřejnila na FB NABÍDKU. 

SLEVU 10% na sůj Plesový balíček pro všechny maturantky, které mají Ples v březnu. Nabídka platí do 12.3.2017.  


Dne 18.5.2017 se v překrásném hotelu Augustine konala přehlídka svatebních a společenských šatů salonu MARILYN, který sídli na Praze 1. Jednou z modelek byla i krásná Monika Leová.

Touto přehlídkou jsme se salonem zahájili spolupráci a já jsem z toho nadšená. Šaty jsou překrásné a originální. 

Z této akce najdete i článek a fotografie v časopise TVOJE SVATBA, který vyjde v červnu 2017. 


Moje práce v časopisu TVOJE SVATBA !  

V létě 2017 se konala módní přehlídka svatebního salonu Marilyn. Této akce jsem měla možnost se zúčastnit a líčila jsem a česala modelky, které vynesly svatební a společenské šaty. Tuto akci otiskl časopis TVOJE SVATBA a věnovala ji dvoustránku :-) Jednou z modelek byla i Miss Monika Leová.


4.10.2017 Se konal KŘEST charitativního kalendáře DEJ PAC pro organizaci H4P.

Zákulisní fotky jste mohli sledovat na mých stránkách a sociálních sítích téměř rok. V rámci tohoto projektu jsem se setkala s mnoha zajímavými osobnostmi a získala jsem spoustu nových zkušeností.

Také bych ráda poděkovala fotografovi

Honzovi Kvardovi a autorkám

projektu Báře Smejkalové a Dáše Zázvůrkové.

Níže se můžete podívat na video Jak to celé vzniklo. No a také můžete přispět koupí Kalendáře na rok 2018 :-) Přispějete tím na nový domov pro opuštěné pejsky.


20.1.2017 jsem vyhlásila soutěž na FACEBOOKU o můj Svatební balíček. Soutěžící měly splnit tři úkoly. Lajkovat moji stránku, sdílet status a napsat koment pod můj status. Soutěž skončila 31.1.2017 a vyhrála ji slečna Jana Hrbáčková. Na vyhlášení a losování se můžete podívat na videu v odkazu nad textem. Svatba se bude konat v srpnu roku 2017. 


Kávička s Kristy, aneb Jak se co nejlépe nalíčit 

4.2.2017  se koná ve spolupráci se STUDIEM HANNAH v Nových Ouholicích akce s názvem Kávička s Kristy, aneb Jak se co nejlépe nalíčit. Program této akce je: 1. Péče o pleť a příprava na aplikaci make-upu. 2. Základní techniky líčení + ukázka na modelce. 3. Otázky...  

Tuto událost jsme uspořádaly s cílem popovídat si o péči o pleť a o maku-upu, s něčím dobrým a kávou :-) Další termíny určitě během roku vypíšeme. Pokud o tuto akci budete mít zájem klidně mi napiště. Více info najdete  na FB. - https://www.facebook.com/events/1222485651176194/


Focení na pohodu - Straškov II

Tato akce se konná 18.-19.2.2017 start je ráno v 9 hodin a fotí se do noci. 

Foto Michal Procházka uspořádal tuto akci hlavně pro začínající fotografi, kteří se chtějí zlepšit v umu atelierového focení. Práce se světlem, modelkou a ruznýmy technikamy samotného focení. Běžná veřejnost se může přihlasit a nechat se nafotit. Vše je za symbolickou částku. Já budu ve Straškvě od rána a budu se na Vás těšit. Líčení mužeme vymyslet na místě nebo už přijďte s nějakou představou :-)

Více info v odkazu  na fotografii.


16.2.2017 ve čtvrtek jsem se zúčastnila dalšího kurzu v SURFACE ( jako věrná studentka :-) ) LÍČENÍ ZRALÉ PLETI. Kurz vedla Bára Hubené - hlavní make-up artist školy Surface. Musím říct, že Bára byla úžasná a ani jsem nečekala kolik si z tohoto kurzu odnesu !!! Velmi mě to překvapilo - samozřejmě mile ! Typy a rady jak z dámy zralého věku udělat  ještě krásnější dámu :-) Samozřejmně se mi rozšířil opět seznam produktů co ,,NUTNĚ,, potřebuji do ,,kufru,,. Mám z toho velikou radost a mám pocit, že mě to zase nějak posunulo. 


Jaro je TU! Děkuji všem svým zákaznicím za krásnou plesovou sezónu! Ty, které Vás čeká zkouška dospělosti tak Vám držím palce! Teď už mi zlehka začíná SVATEBNÍ sezóna,  takže se budu na svoje milé nevěstinky a jejich maminky, družičky a svědkyně moc těšit. 


9.8.2017 Proběhlo focení Kalendáře organizace - BUDU POMÁHAT. Focení se konalo v ateliéru v Dejvicích v Praze. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zůčastnit a nalíčit krásou Lucii Vondráčkovou. Lucie je úžasná žena :-) Kalendář by měl být brzo dokončen takže Vás určitě budu informovat i o jeho koupi.