Předsvatební zkouška

Zkouška 

 Předsvatební zkouška obvykle probíhá 3-4 týdny před svatbou v dopoledních nebo poobědních hodinách o všední den v mém salónku. Můžete si tak vyzkoušet výdrž líčení a účesu.

 Termín zkoušky se domlouvá zhruba dva až tři měsíce před svatbou.  Adresa zkoušky je: Akátová 897, Veltrusy (souřadice: 50.2739356N, 14.3425450E). Najdete mě podle navigace Waze nebo vás navedou mapy Seznam. V ostatních navigacích nejsme zaneseni!  (Rohový bílý dům a parkování je hned vedle).

O termín zkoušky mě můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem, sms nebo zprávou na FB.

Na zkoušku přijeďte prosím odlíčená. Vlasy si  umyjte den předem bez kondicionéru s trochou tužidla a vyfoukejte. Dobrá příprava vlasů je důležitá pro prodloužení trvanlivosti účesu. 


Jak probíhá zkouška ? 


Na základě vašeho vyplněného rezervačního formuláře si projdeme představy a styl vaši svatby. Domluvíme se spolu jak bude vypadat make-up a účes. Pokud budete chtít aplikovat do účesu živé květy, závoj nebo bižuterii a nemáte ještě konkrétní představu, mám v salónku vždy k dispozici umělé květy a bižuterii. 

Na sebe si nejlépe vezměte bíle triko/košili pro lepší představu. 

Výhodné je také si na ten samý den naplánovat zkoušku svatebních šatů. 

Po vytvoření účesu a make-upu se domluvíme na organizačních věcech. Ověření telefonu a adresy a také si spolu domluvíme harmonogram. 

Zkouška trvá 2-3 hodiny. Pokud si sebou budete chtít někoho přivést tak to určitě není problém jen mě prosím informujte.

Vše co použijeme do tvorby účesu si prosím schovejte i na svatební den. 

V den zkoušky se platí 50% z ceny Svatebního balíčku v hotovosti. 

MODRÝ BOD
MODRÝ BOD