Předsvatební zkouška

Zkouška 

 Předsvatební zkouška obvykle probíhá 2-4 týdny před svatbou v dopoledních nebo poobědních hodinách o všední den tedy pondělí až čtvrtek. Pátky a soboty jsem na svatbách. 

 Termín zkoušky se domlouvá zhruba dva až tři měsíce před svatbou. 

 Adresa zkoušky je: Akátová 897, město Veltrusy (souřadice: 50.2739356N, 14.3425450E).

 Najdete mě podle navigace Waze nebo Seznam. Také můžete do navigace GOOGLE zadat Vizážistka Kristy. (Rohový bílý dům s šedým plaňkovým plotem a parkování je hned vedle).

Prosím dbejte na trasu. Velmi často se mi stává, že klientky bloudí po špatném zadání adresy do navigace. 

O termín zkoušky mě můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo sms.

Na zkoušku přijeďte prosím odlíčená. Vlasy si  umyjte den předem bez kondicionéru s trochou tužidla a vyfoukejte. Dobrá příprava vlasů je důležitá pro prodloužení trvanlivosti účesu. Pokud běžně tužidlo nepoužíváte tak ho aplikuji na zk. Jak probíhá zkouška ? 


Na základě vašeho vyplněného rezervačního formuláře si projdeme představy a styl vaši svatby. Domluvíme se spolu jak bude vypadat make-up a účes. Pokud budete chtít aplikovat do účesu živé květy, závoj nebo bižuterii a nemáte ještě konkrétní představu, mám v salónku vždy k dispozici umělé květy/živé květy, bižuterii a závoj . 

Na sebe si nejlépe vezměte bíle triko/košili pro lepší představu. 

Výhodné je také si na ten samý den naplánovat zkoušku svatebních šatů. 

Po vytvoření účesu a make-upu se domluvíme na organizačních věcech. Ověření telefonu, adresy a také si spolu domluvíme harmonogram. 

Zkouška trvá cca 3 hodiny. Pokud si sebou budete chtít někoho přivést, tak to určitě není problém, jen mě prosím informujte.

Vše co použijeme do tvorby účesu si prosím schovejte i na svatební den. 

V den zkoušky se platí 50% z ceny  základního Svatebního balíčku v hotovosti, nebo také můžete zaplatit kartou.

Pokud budete mít doprovod, který se ale nechce zúčastnit zkoušky, může navštívit zámecký park a zámek, který je hned přes silnici a nebo krásnou kavárnu v centru. 

 
Pár dní před plánovanou svatební zkouškou mě neváhejte kontaktovat o potvrzení termínu :) 


Nezapomeňte mě také sledovat  na sociálních sítích. Přidávám tam různé informace a nebo inspiraci. :-)Předsvatební zkouška + číštění pleti